Füsioterapeudi vastuvõtt

13.02.2019

Alanud on registreerimine füsioterapeut Kairi Saare vastuvõtule

Kiropraktikud ja füsioterapeudid on aastaid teinud koostööd. Paljud füüsilised vaevused tulenevad harjumuspärastest liikumismustritest. Püsiva muutuse saavutamiseks jääb kiropraktilisest ravist vahel väheks. Oluline on märgata ja muuta neid liikumismustreid, mis on valu tõttu muutunud vähem optimaalseks. Füsioteraapia on suurepärane võimalus võtta aktiivselt osa iseenda paranemisest.

Füsioterapeut Kairi Saar saab kergelt kontakti nii lastega kui ka juba suureks kasvanud inimestega. Tema eelnev töökogemus on neuroloogia ja taastusravi osakonnast. Samuti juhendab ta onkoloogiliste haigete vesivõimlemise treeninguid. Kairi vastuvõtule on lisaks lastele oodatud ka operatsioonidest ja traumadest taastujad. Tema soov on olla toeks ja abiks iga inimese eesmärkide saavutamisel ning uute teadmiste ja oskuste arendamisel.

Kairi Saar on õppinud kehakultuuri Tallinna Ülikoolis, massööriks M.I. Massaažikoolis, füsioteraapiat Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis, omab füsioterapeudi 6. taseme kutsetunnistust ja kuulub Eesti Füsioterapeutide Liitu. Lisaks on Kairil lümfiterapeudi ning kinesio- ja dünaamilise tepimise oskused. Alates 2014. aastast teeb ta koostööd Eesti Paraujujatega.